Z Českého Těšína až na konec světa

Dovolená, výlety, stanování, rodina a přátelé. To vše jsou slova, která se pojí s letními prázdninami. Všechny tyto vzpomínky měli možnost žáci zdokumentovat a zúčastnit se letní soutěže o nejoriginálnější fotku tohoto léta. Podmínka byla pouze jedna. Logo školy. Každá fotografie tedy obsahuje logo naší školy. Během prázdnin se žáci fotili na nejrůznějších místech světa. Kromě poznávání zajímavých míst zapojili i své fotografické schopnosti. Fotky byly z celého světa, a tak lze říct, že naše škola skutečně cestovala z Českého Těšína až na konec světa. Do akce se zapojili také učitelé, kteří přispěli svými fotografiemi z letních prázdnin. Fotografie byly vystaveny v prostorách školy, aby si je mohl každý prohlédnout a především vybrat svého favorita. Následně pak proběhlo online hlasování, kde žáci, rodiče i učitelé vybrali vítěze. Za první stupeň získala nejvíce hlasů Liliana Hoang ze třídy 2.A, na druhém místě se umístil Jakub Sobala ze třídy 2.A. Třetí místo obsadil Matyáš Poledník ze třídy 3.B. Na druhém stupni máme také tři vítěze. Žáci však získali stejný počet hlasů, a tak se dělí o přední příčku. Výherci na 2. stupni jsou Kristián Krawiec z 9.A, Nikol Tkáčová z 9.A a Sofie Mia Kubicová z 8.B.

Vítězům gratulujeme. Všem žákům i učitelům děkujeme za nádherné fotografie z letních prázdnin. 

Lenka Kvičalová