Podzimní výzdoba tříd 2023

V říjnu Žákovská rada vyhlásila soutěž o podzimní výzdobu tříd – tentokrát si mohli vybrat, zda bude výzdoba přírodní nebo strašidelná. Některé třídy zvolily i kombinaci a moc se jim to povedlo. Některé třídy úplně nerespektovaly pravidlo, že výzdoba nemá překážet u vstupu do třídy a u oken a strašidelné rekvizity byly doslova všude! Někde zase výzdobu spíše zakoupili, než vyrobili, a to je škoda. Kreativitu totiž oceňujeme nejvíce! A jak to celé dopadlo? 

Na prvním stupni nás nejvíce zaujala výzdoba třídy 5.B – už svým vstupem s pavučinami, netopýry, dýněmi, ozdobenými dveřmi a lampiony pod stropem.  Těsně za nimi byla třída 3.B paní učitelky Brodové s krásnou podzimní vílou i s deštníčkem z listí, a také s největším množstvím kostýmů na třídu a také strašidelnou asistentkou (to ale nebylo součástí bodování). 

Na druhém stupni to bylo ještě těžší, rozdíly v bodování byly opravdu maličké, a tak nakonec vyhrála strašidelná třída 9.B, které loni uniklo vítězství jen o chlup. Těsně za nimi skončila 6.B paní učitelky Hermanové – strašidelná výzdoba byla úplně všude, i na tabuli, kolem ní, na skříňkách, nástěnkách i oknech, učitelském stole, ale i na kostýmech celé třídy. Velmi originální byly i třídy 6.A s kostlivcem, který v županu venčil obří chlupaté pavouky, krásná byla i výstavka kostlivce s dýněmi v 8.A (a obzvlášť oceňujeme ruční práci na dýních, na které spolupracovala celá třída). V 9.A zase měli báječný nápad s nástěnkou a hledanými “WANTED”, kde se objevily karikatury žáků. Nápad s mrtvolami na zemi mělo hned několik tříd – 6.B i 6.A, v 7.B měli velmi originální koše na podivný odpad jako např. orgány a v 7.A krásné dýňové talíře…Nejvíce kostýmů se objevilo v 3.B (14) a v 9.B (11), můžete si je prohlédnout a hlasovat prostřednictvím svých zástupců v žákovské radě (formulář). 

Oceňujeme nadšení, se kterým jste se do výzdoby pustili! K.Bujoková a Žákovská rada

Vítězné třídy: 5.B a 3.B