Relaxační den v MŠ Koňákov

Relaxační den naší třídy 9.A proběhl v úterý 27.9.2022. Jako třída jsme se rozhodli, že zajedeme navštívit děti  do naší partnerské MŠ v Koňákově. Ráno jsme měli sraz před školou. Jelikož byla docela velká zima, nešli jsme pěšky, jak jsme měli původně v plánu, ale vyrazili  jsme autobusem směr Koňákov. 

Když jsme úspěšně dorazili do školky, už na nás děti netrpělivě čekaly. Ze začátku na nás sice trošku bázlivě koukaly, ale to netrvalo dlouho, jelikož jsme se s nimi zakrátko skamarádili.  Každý školáček si vybral jednoho deváťáka, se kterým strávil celé dopoledne. Jako první nám děti šly ukázat jejich hernu, která byla plná hraček. Tam jsme si s nimi asi jednu hodinu hráli. 

Než jsme poté vyrazili na zahradu,  museli jsme jim pomoci se  pořádně obléknout. Na školní zahradě jsme společně sbírali ořechy, kterých nebylo moc, takže jsme měli práci rychle hotovou. Ve zbylém čase jsme s dětmi hráli různé hry, např.: ,, Na babu” nebo ,,Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum”. Před polednem se děti vrátily na chutný oběd a po něm šly spát. A my jsme jeli zpět do Českého Těšína.  Relaxační den se nám hodně líbil a určitě se za našimi novými kamarády vrátíme všichni znovu. 

Jakub Wantulok, 9.A